Наша діяльність

На сьогодні ПрАТ «Козятинський м`ясокомбінат» виробляє за місяць понад 150 тонн (більш як 50 найменувань) напівфабрикатів, 20 тонн ковбасних виробів (більш як 60 найменувань), біля 300 тонн м'яса. Використовується лише натуральна сировина власного походження, що вигідно виділяє нашу продукцію від аналогічних продуктів інших виробників.

Завдяки своїй стабільній якості та безпечності продукція ПрАТ «Козятинський м'ясокомбінат» давно завоювала довіру у споживачів. Протягом багатьох років (починаючи з 2003 року) комбінат є основним постачальником яловичини для виробництва гамбургерів для мережі ресторанів Mc'Donalds, з 2006 року безперервно працює з таким торгівельними мережами як МЕТРО, БІЛЛА та іншими. Продукція комбінату поставляється у всі області України.


В 2014 році на підприємстві впроваджено та сертифіковано Систему екологічного менеджменту у відповідності до вимог міжнародного стандарту  ISO 14001:2004.


Невід’ємною частиною стратегії ведення виробничої діяльності є принципи соціальної відповідальності, що передбачають довготерміновий розвиток в гармонії з довкіллям та суспільством.


Підприємство у своїй діяльності дотримується загальноприйнятих стандартів у сфері корпоративної соціальної відповідальності і постійно застосовує їх для забезпечення дотримання прав людини, належного виробничого середовища, охорони навколишнього середовища, цілісності в бізнесі.

Наша якість:

Гарантія якості та безпеки продукції на підприємстві забезпечується впровадженою та сертифікованою системою безпечності харчових продуктів згідно вимог ISO 22000:2005. Щорічно підприємство проходить аудит міжнародної сертифікаційної організації EFSIS на відповідність виробництва вимогам міжнародного стандарту та отримує високі оцінки. Ефективний контроль над усіма етапами виробництва дозволяє здійснювати діюча на підприємстві система HACCP.

Наші досягнення:

Високий імідж ПрАТ «Козятинський м`ясокомбінат» та споживчих характеристик його продукції підтверджено отриманими нагородами та відзнаками:
- Диплом та медаль фіналіста 3-го Українського національного конкурсу з якості 1998 року;
- Диплом та нагорода переможця Всеукраїнського конкурсу якості у 2002 році;
- Диплом та бронзова медаль за перемогу у конкурсі «Українське найсмачніше» у номінації «Найсмачніша м'ясна продукція» у 2002 році;
- Золота медаль загальнонаціонального конкурсу «Вища проба» за високу якість та конкурентоспроможність м'яса та ковбасних виробів у 2003 році;
- 7 золотих та 3 срібних медалі отримала продукція підприємства на Міжнародному форумі виробників продуктів харчування «Весь світ харчування 2006 р.»;
- на Міжнародному форумі виробників продуктів харчування «Весь світ харчування 2007 р.» продукція комбінату отримала 3 медалі (золота, срібна, бронзова);


Підприємство занесене у Золоту Книгу Українського підприємництва і в Золоту Книгу ділової еліти України.